O mnie/o blogu

Cześć!

Zapraszam Cię do Garażu Dziadka, czyli mojego „kawałka Internetu”.

Wypadałoby napisać parę słów o sobie 😉

Nazywam się Adam, mam 29 lat, a znajomi mówią o mnie po prostu – człowiek wielu pasji. Interesuję się przede wszystkim tym co było; lubię retrogaming, interesuje mnie dawna technika i elektronika, intryguje mnie temat PRLu, zwłaszcza późnego. Moją największą pasją jest jednak motoryzacja. Miłość do samochodów odziedziczyłem chyba po tacie, który do dziś również je uwielbia i razem się nimi zajmujemy.

Bardzo ciekawią mnie również wszelkie gadżety motoryzacyjne, a także przeróżne „patenty”, zwłaszcza z epoki późnego PRLu. Dzięki nim można jeszcze dosadniej poznać minioną epokę. Dziś możemy je spotkać „w naturze” coraz rzadziej – najczęściej jeszcze w starych samochodach, używanych przez starszych ludzi. W moim ulubionym typie pojazdów, który roboczo nazwijmy – dziadkowozami.

Jak możecie się domyśleć, stąd też wywodzi się nazwa bloga. Garaż Dziadka jest miejscem, w którym chciałbym dzielić się z Wami swoimi przemyśleniami na tematy okołomotoryzacyjne. Będę opisywał tu swoje (i nie tylko 🙂 ) stare samochody, patenty i gadżety które w nich znalazłem. Poruszę też pewnie wiele innych tematów, dlatego zapraszam serdecznie do lektury, mam nadzieję, że zajrzycie tu jeszcze wiele razy 🙂